INTERNETOWY SERWIS MIEJSCOWOŚCI DOLANY
OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA DOLAN ŚRODOWISKO HISTORIA STATUT SAMORZĄD GALERIA ARTYKUŁY LINKI FORUM REDAKCJA KONTAKT Z REDAKCJĄ POGODA MUZYKA29-04-2017 13:11
TŁUMACZ
DZISIAJ
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 50
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: Cidessenak
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
SEKCJA SPECJALNA

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

POLECAMY


MEDIA LOKALNE

STOWARZYSZENIA I ORGANIZACJE


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting


Image and video hosting by TinyPic
INFORMACJE PRAWNE

LIST OTWARTY STOWARZYSZENIA WSPIERANIA DEMOKRACJI LOKALNEJ DO RADNYCH GMINY KOSZYCE
STOWARZYSZENIE  WSPIERANIA DEMOKRACJI LOKALNEJMieszkańcy Gminy Koszyce, skupieni wokół Stowarzyszenia Wspierania Demokracji Lokalnej w Książnicach Wielkich wystosowali list otwarty do Radnych Gminy Koszyce w związku z projektem apelu Rady Gminy Koszyce w sprawie sprzeciwu wobec zapowiadanych zmian prawa samorządowego w Polsce.

Mieszkańcy w swym liście apelują do Radnych aby podczas głosowania nad przyjęciem apelu w sprawie sprzeciwu wobec zapowiadanych zmian prawa samorządowego w Polsce wniesionego pod obrady Rady Gminy Koszyce przez dotychczas nieznanego i nieujawnionego autora zachowali się odważnie i uczciwie mając na względzie przede wszystkim dobro gminy i jej mieszkańców.

Jako Stowarzyszenie interpretują przedmiotowy apel jako agitację polityczną na terenie siedziby Samorządu Gminnego w budynku Urzędu Gminy Koszyce

Nie zakładają by Rada Gminy mogła się stać tzw. „ Maszynką do głosowania” dla celów prywatnych czy też politycznych lecz winna być reprezentatywnym gronem spierających się merytorycznie o sprawy rozwoju i jakości życia swych mieszkańców, stwarzając najdogodniejsze warunki współuczestnictwa wszystkich mieszkańców w życiu społeczno – publicznym Gminy Koszyce.

Głosowanie nad przyjęciem Apelu Rady Gminy Koszyce odbędzie się podczas najbliższej XIII Sesji Rady Gminy Koszyce 30 marca 2017 roku o godzinie 8:00 w Budynku Urzędu Gminy Koszyce. Zamierzamy zgłosić wniosek o imienne głosowanie w punkcie przyjęcia tego apelu przez Radę Gminy.

List otwarty został skierowany do wszystkich 15 radnych Gminy Koszyce oraz do wiadomości Posłów Ziemi Proszowickiej, Senatora Zbigniewa Cichonia oraz Wojewody Małopolskiego Pana Józefa Pilcha.


Zwracamy się do wszystkich mieszkańców oraz mediów o aktywny udział w XIII Sesji Rady Gminy Koszyce.

XIII SESJA RADY GMINY KOSZYCE 30 MARCA 2017 ROKU
WAŻNE

Informujemy mieszkańców, że w dniu 30 marca b.r o godzinie 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Koszycach odbędzie się XIII Sesja Rady Gminy Koszyce.

Image and video hosting by TinyPic

Porządek Obrad:


1.Otwarcie obrad Sesji Rady Gminy.

2.Stwierdzenie quorum.

3.Przyjęcie porządku obrad.

4.Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.

5.Interpelacje i zapytania radnych.

6. Informacja Wójta Gminy o działalności w okresie międzysesyjnym.

7. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach:

a) dofinansowania opracowania projektu budowlanego i wykonawczego I etapu budowy w ramach nowego przebiegu DW 768 – Obwodnica Koszyc;

b) zmiany budżetu gminy na 2017 rok;

c) dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe;

d) sprzedaży w trybie bezprzetargowym nieruchomości o nr ewid. 493/1 o powierzchni 0,0160 ha, obręb Koszyce

8. Przyjęcie Apelu Rady Gminy Koszyce w sprawie sprzeciwu wobec zapowiadanych zmian prawa samorządowego w Polsce

9. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania i zapytania radnych

10. Sprawy różne i wolne wnioski

11. Zakończenie obrad sesji

Jawność działania organów gminy obejmuje w szczególności prawo obywateli do uzyskiwania informacji, wstępu na sesje rady gminy i posiedzenia jej komisji, a także dostępu do dokumentów wynikających z wykonywania zadań publicznych, w tym protokołów posiedzeń organów gminy i komisji rady gminy.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓWKAMPANIA INFORMACYJNA " Szybki PIT"
Z URZĘDU

Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz dziewiąty i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Małopolskie urzędy skarbowe przygotowały wiele udogodnień dla swoich podatników, które pomogą im rozliczyć się z podatku.

Image and video hosting by TinyPic


Dlaczego Szybki PIT? Bo składając PIT przez Internet, można zrobić to naprawdę szybko. Dodatkowo jest to proste i bezpieczne, a jednocześnie oszczędza czas i pieniądze. Nie trzeba przy tym drukować formularza, wypełniać go odręcznie czy kupować znaczka pocztowego.

W ramach tegorocznej akcji resort finansów przygotował dla podatników wiele udogodnień oraz narzędzi ułatwiających rozliczenia:


* 24 i 25 marca w najpopularniejszych centrach handlowych w Krakowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i Tarnowie będzie można skorzystać z punktów rozliczeń. Dzięki nim każdy podatnik będzie mógł w przerwie między zakupami wysłać swój PIT przez Internet,w urzędach będą dostępne specjalne stanowiska komputerowe, umożliwiające wysłanie deklaracji drogą internetową

* 3, 20 i 27 kwietnia w Ministerstwie Finansów będą odbywać się dyżury telefoniczne, w czasie których eksperci odpowiedzą na pytania podatników

* 8 kwietnia wybrane małopolskie urzędy skarbowe zapraszają na Dzień Otwarty

* 27 i 28 kwietnia oraz 2 maja, gdy jak co roku panuje wzmożony ruch w urzędach, wszystkie urzędy skarbowe w woj. małopolskim będą pracować dłużej urzędy skarbowe w całym województwie będą prowadzić bezpłatne szkolenia dla podatników dotyczące rozliczeń PIT,

* na potrzeby akcji przygotowano plakaty i broszury informacyjne, które promują wiedzę na temat rozliczeń czy aktualnych ulg podatkowych.


Strona kampanii (szybkipit.pl) zawiera aktualności, broszury informacyjne Ministerstwa Finansów, informacje o sposobach rozliczeń rocznych przez Internet oraz wyszukiwarkę urzędów skarbowych.

Z kolei na Portalu Podatkowym (finanse.mf.gov.pl) wszyscy zainteresowani znajdą m.in. aktualne formularze czy skorzystają z usługi PFR, czyli wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego. Mogą również zadać pytanie dotyczące swojego zeznania podatkowego.

Przypominamy, że w 2017 r. 30 kwietnia jest dniem wolnym od pracy (niedziela), dlatego też ostatni dzień składania zeznań przypada na 2 maja.

Wszystkie informacje o akcji "Szybki PIT" będą dostępne na stronie: www.malopolskie.kas.gov.pl.

SPRZĄTANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ GMINY KOSZYCE 2017
Z URZĘDUUrząd Gminy Koszyce na swej witrynie internetowej zaprasza mieszkańców do udziału w akcji "SPRZĄTANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ GMINY KOSZYCE". Planowany termin akcji to 31 marca 2017 (Młodzież Szkolna), 1 kwietnia 2017 (pozostali).

Image and video hosting by TinyPic


Deklarację udziału wraz z zapotrzebowaniem proszę złożyć w pokoju nr 7 w terminie do dnia 10 marca 2017 roku. Dowóz zebranych śmieci do punktu odbioru tj. plac targowy odbywać się będzie we własnym zakresie.

Sołtys Sołectwa Dolany zachęca mieszkańców do udziału w wspólnej akcji sprzatrania Sołectwa. Szczegółowe infomacje o godzinie i miejscu rozpoczęcia akcji Sołtys poinformuje za pośrednictwem ogłoszeń zamieszczanych na Sołeckich Tablicach Ogłoszeń.

IMGW - OSTRZEŻENIE METEREOLOGICZNE SILNY WIATR
OSTRZEŻENIA METEREOLOGICZNEInstytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej, Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega mieszkańców Małopolski, , iż w dniu 24 lutego 2017 roku od godziny 00:00 do godziny 18:00, Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 90 km/h, z zachodu.


Image and video hosting by TinyPic
Prawdopodobieństrwo wystapienia - powyżej 90 %

Ostrzeżenie wystawił - Dyżurny Synoptyk Adam Michniewski
ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ELEKTRYCZNEGO NA TERENIE GMINY KOSZYCE - 2017
INFORMACJA PUBLICZNAInformujemy mieszkańców Gminy Koszyce, że odbiór odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Koszyce odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

Image and video hosting by TinyPic


* 29 marca 2017 r oraz 29 września 2017 r. w miejscowościach:

Przemyków, Rachwałowice, Filipowice, Piotrowice, Książnice Wielkie, Morsko, Witów, Włostowice.

* 30 marca 2017 r oraz 30 września 2017 r. w miejscowościach:

Koszyce, Biskupice, Jankowice, Książnice Małe, Malkowice, Siedliska, Sokołowice, Łapszów, Jaksice, Dolany, Modrzany, Zagaje.


Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego na terenie Gminy Koszyce odbędzie się w terminie:

* 6 kwietnia 2017 r oraz 22 września 2017 r. w miejscowościach:

Przemyków, Rachwałowice, Filipowice, Piotrowice, Książnice Wielkie, Morsko, Witów, Włostowice,
Koszyce, Biskupice, Jankowice, Książnice Małe, Malkowice, Siedliska, Sokołowice, Łapszów, Jaksice, Dolany, Modrzany, Zagaje.


SOŁTYS DOLAN INFORMUJE
Dolany - NEWSY

UWAGA MIESZKAŃCY !!


Image and video hosting by TinyPic


Sołtys Sołectwa Dolany informuje, że w dniu 18 lutego 2017 roku ( sobota) od godziny 9:00 będzie roznosił do poszczególnych gospodarstw domowych przekazaną z Urzędu Gminy Informację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w 2017 roku.


XII SESJA RADY GMINY KOSZYCE 21 LUTEGO 2017 r.
WAŻNE

Informujemy mieszkańców, że w dniu 21 lutego b.r o godzinie 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Koszycach odbędzie się XII Sesja Rady Gminy Koszyce.

Image and video hosting by TinyPic


Jawność działania organów gminy obejmuje w szczególności prawo obywateli do uzyskiwania informacji, wstępu na sesje rady gminy i posiedzenia jej komisji, a także dostępu do dokumentów wynikających z wykonywania zadań publicznych, w tym protokołów posiedzeń organów gminy i komisji rady gminy.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW


KABARET NOWAKI W PROSZOWICACH JUŻ 11 STYCZNIA
WYDARZENIA
W sobotę, 11 marca o godz. 16.00 w proszowickim domu kultury wystąpi kabaret Nowaki. ZAPRASZAMY! - cena biletu 45,00 zł.

Image and video hosting by TinyPic

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych.

Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

W Proszowicach zostanie zaprezentowany program "Moda na Nowaki", wciąż zmieniany i uaktualniany zestaw skeczy i piosenek, wśród których można znaleźć najbardziej popularne i lubiane postaci i hity oraz zupełne nowości nieznane ze szklanego ekranu.


Zapraszamy wszystkich!


OBRADOWAĆ BĘDĄ STAŁE KOMISJE RADY GMINY KOSZYCE
Z URZĘDU

Informujemy mieszkańców Gminy Koszyce, iż w dniu 7 lutego br. odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Finansów i Gospodarki oraz Komisji Rewizyjnej, a w dniu 8 lutego br. odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska oraz Komisji Porządku i Spraw Socjalnych. Posiedzenia Stałych Komisji Rady Gminy Koszyce rozpoczną się o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Koszyce.

Image and video hosting by TinyPicPorządek posiedzenia:

1. Rozpatrzenie i zaopiniowanie projektów uchwał

2. Sprawy różne, wolne wnioski
-----------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy jednocześnie mieszkańców Gminy Koszyce, że każdy mieszkaniec gminy ma prawo uczestniczyć zarówno w pracach Komisji jak i Sesjach Rady Gminy Koszyce oraz zabierać głos, zgłaszać wnioski oraz interwencje podczas posiedzenia Komisji oraz Sesji Rady Gminy Koszyce , zgodnie z Ustawą o Samorządzie Gminnym oraz Statutem Gminy Koszyce, oraz wnioskować o wydanie protokołu z w/w posiedzeń.

Informujemy także Sołtysów, iż na takich samych zasadach jak podczas Sesji Rady Gminy,maja prawo uczestniczyć w Posiedzeniach Komisji Rady Gminy, także bez zaproszenia. Sołtysi zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, winni otrzymać także materiały w tym projekty uchwał procedowanych podczas posiedzeń Komisji.


KOMUNIKAT MAŁOPOLSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII
Z URZĘDU

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii Agnieszka Szewczyk – Kuta informuje, że od 20.12.2016 r. do dnia 24.01.2017 r. na terenie województwa małopolskiego wykryto 6 ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) - wszystkie u drobiu przyzagrodowego (ostatnie ognisko wykryto w Krakowie w dniu 11.01.2017 r.). Jednocześnie w bieżącym roku potwierdzono wystąpienie wirusa HPAI u dzikich ptaków – u 8 padłych łabędzi niemych na terenie miasta Krakowa.

Image and video hosting by TinyPic


Wszystkie ogniska u drobiu zostały w trybie natychmiastowym zlikwidowane, działania administracyjne zostały podjęte niezwłocznie po otrzymaniu dodatnich wyników badania drobiu. Służby weterynaryjne wdrożyły we wszystkich ogniskach choroby niezbędne i obowiązujące w UE procedury zwalczania, przewidziane w przypadku wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków u drobiu, w tym uśmiercenie i utylizację drobiu w ognisku choroby oraz działania dezynfekcyjne i administracyjne. W obrębie 3 km wokół ognisk choroby zostały przeprowadzone perlustracje – przeglądy gospodarstw posiadających drób przez wyznaczonych do tego celu lekarzy weterynarii. W celu ograniczenia rozprzestrzeniania się epizoocji stada drobiu w tych obszarach zostały lub będą poddane poddane eutanazji. W chwili obecnej działania te wciąż obejmują strefy w powiatach: dąbrowskim, myślenickim i krakowskim.

Zakończono działania administracyjne w wyznaczonych strefach na terenie powiatów: miechowskiego i proszowickiego. W najbliższym czasie zostanie opublikowane Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Miechowie uchylające Rozporządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu miechowskiego. Rozporządzeniem Wojewody Małopolskiego z dnia 23 stycznia 2017 r. zostało uchylone rozporządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatów: proszowickiego i miechowskiego.

W przypadku powzięcia informacji o stwierdzonych dodatnich wynikach badań ptaków dzikich (przypadki HPAI) prowadzony jest nadzór bierny nad chorobą - bez wydawania rozporządzeń oraz bez wprowadzania innych działań administracyjnych.

Wirusa wysoce zjadliwej grypy ptaków pdtypu H5N8 przenoszą ptaki wodne migrujące. W związku z tym faktem apelujemy o unikanie kontaktu bezpośredniego z odchodami ptaków dzikich, zwrócenie szczególnej uwagi na zabezpieczenie obiektów hodowlanych przed kontaktem z ptakami dzikimi i ich odchodami, chronienie obiektów i ich otoczenia przed zakażeniem przez pośrednie wektory jakimi mogą być: sprzęt zootechniczny, środki transportu, dzikie zwierzęta. W przypadku chowu drobiu w systemie wolno-wybiegowym bezwzględnie poleca się aby, sprzęt do pojenia i karmienia znajdował się wewnątrz obiektów inwentarskich, a sam drób zawsze był przetrzymywany w zamknięciu. Szczególną uwagę i ostrożność należy zachować gdy w pobliżu gospodarstwa znajduje się zbiornik wodny (staw, rzeka), ponieważ istnieje duża możliwość skażenia wody odchodami dzikich ptaków.

W celu sprawdzenia zabezpieczenia kurników/miejsc przetrzymywania drobiu (m.in. maty dezynfekcyjne, zamkniecie drobiu), na terenie całej małopolski są i będą przeprowadzane kontrole, w które zaangażowane będą służby weterynaryjne oraz Policja. Posiadacze zwierząt, którzy nie dostosują się do wymogów zostaną ukarani
.

W celu podjęcia natychmiastowych działań administracyjnych mających na celu zabezpieczenie pozostałych gospodarstw utrzymujących drób oraz powstrzymanie rozprzestrzeniania się choroby poleca się aby hodowcy zgłaszali do odpowiednich osób i instytucji (lekarz weterynarii prywatnej praktyki, powiatowy lekarz weterynarii, wójt/burmistrz/prezydent miasta) każde podejrzenie wystąpienia choroby zakaźnej u drobiu, w tym również tego, które może nasuwać podejrzenie wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków.

Wysoce zjadliwa grypa ptaków u ptaków dzikich zaatakowała do chwili obecnej 22 państwa Unii Europejskiej.

Prawie wszystkie przypadki związane są od ptaków związanych ze środowiskiem wodnym. W 17 krajach potwierdzono wystąpienie wirusa H5N8 u drobiu – ogółem zdiagnozowano w Europie ponad 500 ognisk tej choroby. Od momentu wykrycia pierwszych przypadków H5N8 (listopad 2016 r.) w Polsce zdiagnozowano 32 ogniska choroby u drobiu oraz wystąpienie zakażeń ptaków dzikich w 14 lokalizacjach.

Wirus ulega zniszczeniu podczas standardowej obróbce cieplnej jaj i mięsa drobiowego.


Należy podkreślić, że dotychczas nie stwierdzono na świecie ani jednego przypadku zakażenia wirusem podtypu HPAI/H5N8 u człowieka, a w chwili obecnej uważa się, że choroba ta nie stanowi zagrożenia epidemiologicznego. Przeprowadzone badania w PIW – PIB w Puławach wskazują na typowy profil ptasi wirusów ptasich i braku w nim cech przystosowawczych do organizmu człowieka. Wskazane jest jednakże zachowanie ostrożności i przestrzeganie rutynowych zasad higieny, takich jak częste mycie rąk ciepłą wodą z mydłem i unikanie bezpośredniego kontaktu z drobiem padłym i ptactwem dzikim.


Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
PATRONATY MEDIALNE - Internetowy Serwis Miejscowości Dolany
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
GORĄCA LINIA

Image and video hosting by TinyPic

PORADNIK OBYWATELSKI
MASZ PRAWO UDZIAŁU W SESJACH ORAZ KOMISJACH RADY GMINY

Image and video hosting by TinyPic
(fot.koszyce.gmina.pl)

Jawność działania organów gminy obejmuje w szczególności
prawo obywateli do uzyskiwania informacji, wstępu na sesje
rady gminy i posiedzenia jej komisji, a także dostępu do
dokumentów wynikających z wykonywania zadań publicznych,
w tym protokołów posiedzeń organów gminy i komisji rady gminy. WIĘCEJ

Image and video hosting by TinyPic

DRUKUJ WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
OPINIE


JESTEŚMY OBYWATELAMI, NIE UŻYTKOWĄ TRZODĄ

Image and video hosting by TinyPic
Zbliża się 16 listopada –
dzień wyborów samorządowych poprzedzony kampanią
kuszenia,licytowania dobrodziejstw i przychylania nam nieba.
Znaczna część wyborców przez ostatnie lata doświadczyła
poczucia,iż statystuje w upokarzającymwidowisku,
co zwłaszcza wśród >młodych wyborców wywołuje
już odruch buntu. WIĘCEJ
--------------------------------------------------

FASADOWA SAMORZĄDNOŚĆ DO MUZEUM !!!

ILE ZARABIA KOSZYCKA WŁADZA ? - JAWNE KARTY PŁAC

BLASKI I CIENIE SAMORZĄDU GMINY KOSZYCE

ROZSTRZYGNIE SĄD !!!

WSTRĘT I LĘK ???

WIERNOŚĆ ZASADOM - ZA DUŻY TRUD ???

JAKI STATUT TAKI USTRÓJ

KRĘCI BUDŻET PO STAREMU

DEMOKRACJA INACZEJ ! ???

ZNALEZIONE W SIECI
PROSZOWICE....Tadeusz Kościuszko a Ziemia Proszowska

Bp Gurda: „Solidarność” była nośnikiem wartości

FINANSE - Rolnicy narzekają na podatki, ale płacą

KOSZYCE... Sukces gimnazjalistki

DOPŁATY TYLKO DO NAJLEPSZEGO TYTONIU

Proszowice... OTWARCIE BIURA POSELSKIEGO

KOSZYCE ... Przestarzały zapis będzie usunięty

wspomnienie... Z KSIĄŻNIC WIELKICH DO WATYKANU

BUDŻET ZOSTAŁ PRZYJĘTY BEZ DYSKUSJI

Gościem „PS” był Zdzisław Barszewicz z tygodnika „ECHO”. Tematem rozmowy było ograniczenie kadencyjności wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

10 Października....konferencja powyborcza Prof. Włodzimierza Bernackiego w Bochni

dolany.hpu.pl W SIECI


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Gminy Powiatu Proszowickiego
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
INTERNETOWY SERWIS MIEJSCOWOŚCI DOLANY


KOPIOWANIE ORAZ WYDRUK TREŚCI BEZ ZGODY ADMINISTRATORA ZABRONIONY !!!


PRZYJACIELE INTERNETOWEGO SERWISU MIEJSCOWOŚCI DOLANY

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPicZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie